Spawanie jest bardzo wymagającym procesem, dlatego też do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań. Wieloletnie doświadczanie, bogato wyposażone zaplecze technologiczne oraz zespół wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

W codziennej pracy wykorzystujemy urządzenia spawalnicze renomowanych producentów, które pozwalaj na spawanie ciężkich masywnych konstrukcji wykonanych z różnych gatunków stali. Dysponujemy obszernymi stanowiskami spawalniczymi oraz suwnicami, co umożliwia nam łączenie elementów o dużej masie i gabarytach.

PROMUS Katowice oferujemy spawanie metodami:

  • MIG/MAG – podczas procesu spawania jako gazów osłonowych używamy zarówno gazów chemicznie obojętnych, jak i aktywnych;
  • elektrodą otuloną (MMA).

Zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych zleceniem usług spawania, zarówno standardowych elementów, jak i tych nietypowych. Gwarantujemy korzystne ceny, krótkie terminy realizacji oraz efekty dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Szczegółowych informacji na temat kosztów oraz terminów udzielają pracownicy naszego biura obsługi.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas!