Oferujemy gięcie blach aluminiowych i stalowych, w tym ze stali nierdzewnej. Belka robocza i zastosowanie odpowiednich narzędzi umożliwia gięcie blach o maksymalnej długości 3500 mm, o grubości do 12 mm w zależności od wymagań geometrycznych.

Blachy gniemy przy użyciu najwyższej klasy prasy krawędziowej z zastosowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Gięcie blach wykonywane jest z zastosowaniem hydraulicznej prasy krawędziowej Safan Darley H-brake 230T działającej w technologii CNC.

Zastosowanie krawędziarki o precyzyjnie regulowanej sile nacisku pozwala na wykonanie usługi ściśle według zaleceń klienta. Wykorzystywane przez nas prasy gwarantują powtarzalność kształtu oraz wysokie tolerancje wymiarowe. Stosujemy zaawansowane programy komputerowe, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości elementów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi gięcia blach?

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość obsługi i doskonałe parametry wyprodukowanych elementów.
  • Nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie współpracy.
  • Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny, dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu.
  • Ogromną wagę przykładamy do dokładności. Gięcie blach wykonujemy zawsze ściśle według wskazań klienta, przez cały czas kontrolując jakość powstających elementów.
  • Jesteśmy w stanie podjąć się nawet bardzo niestandardowych zleceń i zagwarantować przy tym pełną satysfakcję z rezultatów naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu również w przypadku mniejszych zleceń. Szczegółowych informacji na temat kosztów oraz terminów udzielają pracownicy naszego biura obsługi.

Wszelkie nasze działania wspieramy bogatym zapleczem technicznym.

Giętarka Krawędziarka SAFAN Typ. 225-3600 CNCL sterowna numerycznie CNC
Parametry obróbcze:
– max długość linii gięcia 3600 mm Gięcie blach
– max odległość między liniami gięcia 800 mm
Safan Darley H-brake 230T
Parametry obróbcze:
– max długość linii gięcia 3600 mm Gięcie blach
– Siła nacisku: 230T

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas!