Nagrody

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Nagrody i CertyfikatyPROMUS Katowice posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie to nadawane jest przez Dun & Bradstreet Poland spółkom charakteryzującym się bardzo dobrą płynnością finansową.

Ten prestiżowy certyfikat otrzymać mogą wyłącznie podmioty, które spełnią ściśle określone kryteria. Dlatego też wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne – informuje bowiem naszych klientów o jakości współpracy z nami.

Certyfikat Gazele Biznesu

Nagrody i CertyfikatyPROMUS Katowice została nagrodzona prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. Nagroda jest wręczana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Te wyróżnione Gazelami Biznesu osiągają dobre wyniki finansowe, a ich praca cechuje się wyjątkową rzetelnością. Konkurs Gazele Biznesu organizowany jest przez redakcję biznesowego dziennika „Puls Biznesu” przy współudziale Coface Poland.

Certyfikaty

W PROMUS Katowice wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z wymogami norm ISO. Gwarantuje to najwyższą jakość naszych wyrobów i usług oraz poświadcza standardy pracy w odniesieniu do kwestii BHP i ochrony środowiska.

Zostały nam przyznane następujące certyfikaty:

  • ISO 9001:2015 – System zarządzania jakością,
  • ISO 14001:2015 – System zarządzania środowiskowego,
  • ISO 45001:2018 – System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jakość świadczonych usług znajduje odzwierciedlenie w otrzymanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. Najcenniejsze dla nas są jednak referencje od zadowolonych partnerów biznesowych. Nie zastąpią one przecież żadnej nagrody czy też certyfikatu. To zadowolony klient jest wyznacznikiem jakości naszej pracy, naszego codziennego zaangażowania oraz sposobu, w jaki podchodzimy do zlecanych nam prac. Mamy nadzieję, że wraz z biegiem czasu zadowolonych klientów będzie coraz więcej.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas!