Przedsiębiorstwo PROMUS Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od tego czasu zrealizowało szereg obiektów inżynierskich i budowlanych dla Kontrahentów krajowych i zagranicznych. Ciągły rozwój, podnoszenie standardów pracy i obsługi Klientów zaowocowały ugruntowaniem przedsiębiorstwa na rynkach krajowym i europejskim.

Od kwietnia 2003 działamy pod nazwą PROMUS Katowice® Sp. z o.o. W kwietniu 2016 przenieśliśmy siedzibę spółki do nowo powstałego biurowca w Sosnowcu. Przeobrażamy się w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Uważamy, że najlepszą wizytówką naszego biznesu są zadowoleni klienci – to ich wizje staramy się urzeczywistniać i dodatkowo gwarantować przy tym niezawodność tworzonych rozwiązań.

Historia

Nasza spółka, od początku swojego istnienia posiada bardzo bogate zaplecze w Czeskiej Republice, Kosmonosy. Nasz zakład o powierzchni 4 ha przylega bezpośrednio do zakładu SKODA AUTO AG. Bardzo bogate wyposażenie zakładu w powiązaniu z doświadczoną kadrą zaowocowało szeroką gamą zrealizowanych inwestycji na terenie zakładu Skoda w Mladej Boleslav, Kvasinach i Vrchlabi.

Zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Certyfikat przyznawany jest spółkom osiągającym wysokie wyniki finansowe oraz charakteryzującym się bardzo dobrą płynnością finansową, co oznacza, że wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów regulowane są terminowo. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej mogą otrzymać wyłącznie spółki spełniające określone kryteria. Daje to naszym klientom pewność, że decydując się na współpracę z nami, zyskują rzetelnego partnera w biznesie.

Misja PROMUS Katowice

Naszą misją jest przede wszystkim dostarczanie najlepszych jakościowo rozwiązań konstrukcyjnych. Przełamujemy schemat, który mówi, że współpraca w sektorze motoryzacyjnym jest trudna i czasochłonna. Proces obsługi klientów zaprojektowaliśmy tak, aby osiągać jak najlepsze rezultaty przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

Naszym celem jest systematyczne zwiększanie liczby zadowolonych klientów. Dla nas nie liczą się statystyki, ale to, ile jakości jesteśmy w stanie wnieść w życie ludzi i jak daleko możemy przesunąć granicę działań, które jeszcze do niedawna wydawały się niemożliwe. Postęp technologiczny ułatwia nam realizacje kolejnych projektów i wiemy, że z biegiem czasu będą one coraz bardziej rewolucyjne.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas!