Nagrody

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Nagrody i CertyfikatyPROMUS Katowice posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie to nadawane jest przez Dun & Bradstreet Poland spółkom charakteryzującym się bardzo dobrą płynnością finansową.

Ten prestiżowy certyfikat otrzymać mogą wyłącznie podmioty, które spełnią ściśle określone kryteria. Dlatego też wyróżnienie to jest dla nas szczególnie ważne – informuje bowiem naszych klientów o jakości współpracy z nami.

Certyfikat Gazele Biznesu

Nagrody i CertyfikatyPROMUS Katowice została nagrodzona prestiżową nagrodą Gazele Biznesu. Nagroda jest wręczana najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Te wyróżnione Gazelami Biznesu osiągają dobre wyniki finansowe, a ich praca cechuje się wyjątkową rzetelnością. Konkurs Gazele Biznesu organizowany jest przez redakcję biznesowego dziennika „Puls Biznesu” przy współudziale Coface Poland.

Certyfikaty

W PROMUS Katowice wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością zgodnie z wymogami norm CSN EN ISO 3834-2:2006EN 1090-1:2009+A1:2011 oraz PN-EN ISO 9001:2009Gwarantuje to najwyższą jakość naszych wyrobów i usług oraz poświadcza standardy pracy w odniesieniu do kwestii BHP i ochrony środowiska.

Certyfikaty zostały przyznane w następujących dziedzinach:

  • wykonanie i montaż spawanych konstrukcji stalowych,
  • konstrukcje stalowe o klasie wykonania do EXC 3 zgodne z EN 1090-2,
  • system zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2009

Jakość świadczonych usług znajduje odzwierciedlenie w otrzymanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. Najcenniejsze dla nas są jednak referencje od zadowolonych partnerów biznesowych. Nie zastąpią one przecież żadnej nagrody czy też certyfikatu. To zadowolony klient jest wyznacznikiem jakości naszej pracy, naszego codziennego zaangażowania oraz sposobu, w jaki podchodzimy do zlecanych nam prac. Mamy nadzieję, że wraz z biegiem czasu zadowolonych klientów będzie coraz więcej.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas!